HOBOT Technology Inc. виробляє роботів помічників по будинку - мийників вікон та мийників підлоги «Legee».

Компанія заснована у 2010 р. на о.Тайвань, командою талановитих розробників з великим науково-дослідницьким та конструкторським досвідом у галузі інтегральних систем: комплексних технологічних можливостей у програвачах компакт-дисків, цифрових камерах, смартфонах та електронних товарах із вбудованою ОС Linux.

Сьогодні продукція HOBOT Technology Inc. здобула довіру споживачів більш ніж у 30 країнах світу.

Компанія багаторазово отримувала патенти та нагороди, золоті та срібні нагороди iENA Нюрнберг, Німеччина, нагороди CES за інновації у 2015, 2018, 2019 роках та премію Taiwan Top 100 Innovative Products, серед інших.
                   
Понад 90% виробничих баз, лінія збирання та упаковки знаходяться на Тайвані. Компанія НОВОТ особлива увага приділяється якості та безпеці матеріалу, з якого виробляють продукцію HOBOT.


Вся продукція HOBOT високої якості та безпечна, що підтверджується сертифікатами EAC, CE, FCC, RCM, RoHS.

 

НOBOT.IN.UA офіційний дилер компанії HOBOT INC в Україні.

На сторінках нашого магазину Ви можете ознайомитись з актуальним списком доступних моделей, отримати консультацію по всій продукції. Завітавши до нашого фізичного магазину в м. Київ, Ви можете самі переконатися в якості прибирання наших роботів, якщо вагаєтесь у виборі.

Наша компанія надає гарантійне та післягарантійне обслуговування, забезпечує ремонт та постачає комплектуючі та запчастини для роботів-мийників вікон HOBOT.