Правила обміну та повернення товару

Інтернет-магазин «…» піклується про своїх клієнтів та вживає всіх необхідних заходів для дотримання законодавства України про права споживачів. Так, придбавши будь-який продукт на нашому сайті, Ви завжди можете обміняти або повернути його протягом 14 днів за умови дотримання правил, прописаних у законі.

Який товар підлягає поверненню?

Покупець має право повернути:

  • Новий продукт, до роботи якого немає жодних нарікань, у разі, якщо він не влаштував за технічними характеристиками та властивостями (колір, габарити, форма, фасон тощо). При цьому виріб не повинен бути у використанні, мати відповідний товарний вигляд, а покупець повинен надати чек та неушкоджену упаковку. Повернути виріб можна протягом 14 днів з дня наступного дня купівлі;
  • Новий або вживаний товар неналежної якості, тобто в неробочому стані, за умови, що він не може бути відновлений за допомогою гарантійного ремонту.

Чи можна повернути несправний товар і отримати гроші назад навіть якщо його можна відремонтувати?

У законі України про права споживачів значиться, що обміну та поверненню підлягає виключно товар, що не підлягає відновленню, а також продукт, дефект якого повторюється неодноразово після ремонту. При цьому варто розуміти, що для можливості повернення має бути дотриманий встановлений законодавством гарантійний термін.

Зазначимо, що витрати, пов'язані з пересиланням товару для повернення та обміну покупець бере на себе. Якщо складі відсутня необхідна модель продукції момент обміну, споживач вправі вибрати іншу модель з відповідними характеристиками. При цьому обов'язково буде здійснено перерахунок вартості. Також покупець у разі має право розірвати договір купівлі-продажу і отримати назад суму, витрачену для придбання. Ще варіант -ndash; зробити обмін на аналогічний товар при надходженні його на наш склад.

Якщо ви вирішите розірвати договір, повернення коштів провадиться виходячи з вартості покупки на момент її придбання. Повернення коштів споживачеві здійснюється в день розірвання угоди або в інший день, узгоджений сторонами, але не пізніше семиденного строку.

Для уникнення різних неприємностей переконливо просимо вас серйозно підходити до вибору та придбання товарів у нашому магазині: обов'язково уточнюйте у менеджерів усі важливі моменти, такі як функціонал, колір, форма, розмір тощо. Перш ніж сплатити за покупку, перевірте наявність всіх комплектуючих, зовнішній вигляд товару та упаковки, а також наявність гарантійного талона.